Покриття дерев'яних підлог, будь то лак або масло, захищає їх від пошкоджень. Це покриття вимагає дбайливого ставлення, а також регулярного догляду та обробки, щоб ваш паркетна підлога служив вам не один десяток років, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд. Паркетна дошка або масивна дошка - це натуральний матеріал, частинка природи, яка привнесе у ваш будинок тепло, затишок і позитивну енергетику. Для того щоб зберегти красу дерев'яної підлоги надовго, необхідно запам'ятати і дотримуватися простих правил: 1. Намагайтеся підтримувати певний клімат в приміщенні. Ідеальні умови для паркету - це температура +18 - +24 ⁰С, відносна вологість повітря - 40-60%. До речі, для людини ці умови також є найбільш переважними. Використовуйте зволожувачі повітря в суху пору року і опалювального приміщення в періоди підвищеної вологості. 2. При використанні статей з підігрівом стежте за тим, щоб поверхня підлоги не нагрівалася вище +27 ⁰С, а також за тим, щоб не було різких перепадів температури більше ніж на 5 ⁰С протягом доби. 3. Захищайте ваш паркетна підлога від бруду і піску - вони не повинні проникати далі вхідних дверей. Використовуйте відповідні за розміром килимки, які здатні утримувати вологу і бруд, по обидва боки від вхідних дверей. 4. Прикріпіть до ніжок меблів м'які повстяні накладки - це захистить підлогу від подряпин. 5. Намагайтеся не ходити по паркетним полам у взутті на шпильках. 6. При збиранні використовуйте воду в невеликій кількості, завжди стежте за тим, щоб ганчірка була добре відтиснуті. 7. Якщо ви пролили на підлогу воду або іншу рідину, негайно приберіть її, тому що волога згубна для дерев'яних підлог, вона може викликати деформацію дощок. 8. Ніколи не використовуйте тверді або абразивні матеріали та інструменти для очищення підлоги і видалення плям. 9. При поточному прибиранні досить пропилососити підлогу або протерти його злегка вологою ганчіркою, тоді підлогу відразу висохне і на ньому не залишиться розлучень або слідів від крапель води. 10. При більш серйозних забрудненнях слід використовувати спеціальні засоби для чищення, після миття не забудьте висушити підлогу. 11. Використовуйте засоби для чищення, що відповідають типу покриття вашого паркетного статі (лак або масло). При регулярному використанні засіб для чищення діє, як природний зволожувач. Поверхня підлоги стає більш стійкою до забруднення і зносу. Для очищення і догляду за паркетною підлогою ми рекомендуємо використовувати засоби німецької компанії BORMA WACHS (ІТАЛІЯ): Parquet Cleaner - миючий засіб на водній основі, виготовлене з натурального мила, з нейтральним pH, для очищення лакованих або оброблених маслом дерев'яних підлог.
Kit Parquet 1 - набір для догляду за дерев'яними покриттям для підлоги. Містить самополірующійся віск і природне мило - миючий засіб при нейтральному pH, для очищення лакованих або оброблених маслом дерев'яних підлог.
Kit Parquet 2 - набір для догляду за дерев'яними покриттям для підлоги, обробленими маслами або воском. Містить відновлюючий покриття віск і природне мило - миючий засіб при нейтральному pH, для очищення лакованих або оброблених маслом дерев'яних підлог.
Parquetwax - віск на водній основі для паркету. Легко відновлює і захищає пошкоджені підлоги від зносу. Утворює гнучку самополірующуюся блискучу плівку, стійку до натуральних засобів, що використовуються при митті підлог.
Furniture Neutral Detergent - Нейтральне миючий засіб на основі ефірного масла апельсина і нейтрального рН. Дуже добре підходить для очищення як лакованої, так і масляної дерев'яних меблів. Ефективно видаляє бруд і жир, не пошкоджуючи лаковане або масляне покриття. Залишає приємний запах апельсина. Підходить для щоденного прибирання.
Moebelreiniger-Wood Cleaning Fluid - Засіб спеціально розроблене для видалення ореолів і знебарвлення, викликаних зносом деревного волокна і вологістю. Глибоко проникає в глибину і допомагає регенерувати оброблену поверхню, повертаючи її природну яскравість. Повертає блиск лакованих поверхонь.
Звертаємо вашу увагу, що ми привели тільки деякі засоби по догляду за паркетними підлогами, насправді їх набагато більше. Ми також рекомендуємо для професійного догляду скористатися послугами фахівців - це буде більш ефективно. Наші фахівці відразу зможуть визначити, який догляд необхідний вашому підлозі, підберуть відповідні кошти і Ви зможете правильно і ефективно ними скористатися.